انتشارات پژواک آرمان
انتشارات

والدین و بلوغ نوجوانان

 
این کتاب در 60 صفحه رنگی همراه با دی وی دی می باشد

در این کتاب می خوانید :
راهنمایی والدین در خصوص رفتارها و انتخاب های نوجوانان ،بررسی و شناخت افکار درونی نوجوانان ، نقش گروه دوستان در روند رشد و بلوغ، راه های سوق دادن نوجوانان برای انتخاب های درست ، پرورش احساس مسئوو لیت ، مشکلات رایج میان والدین و نوجوانان ، بررسی اختلاف ها و کاهش چالش های این دوران و ... (می توانید بر روی گزینه فهرست کتاب کلیک کرده ازفهرست مطالب مورد بحث در کتاب آگاه شوید)
(با همکاری گروه مشاوره و پژوهش سلامت کودکان و نوجوانان)

در فیلم همراه این کتاب می بینید :
بلوغ به عنوان یک جشن و رویداد مهم و بزرگ در زندگی یک نوجوان مورد بررسی قرارمی گیرد همچنین به خصوصیات نوجوانی و شناخت دنیای نوجوانان- ارزیابی هوشمندانه رفتار نوجوان -شناخت مراحل بلوغ جسمانی ، عاطفی و اجتماعی ،نقش والدین در هدایت غیر مستقیم نوجوان ، اعتماد و میزان حمایت و مرز دخالت والدین در امور نوجوانان ،سازگاری با بعضی از رفتارهای نوجوانان و ...
اجرا : توسط جناب آقای دکتر بهروز جلیلی و سرکار خانم دکتر ژینوس آروند

بهای هر جلد کتاب همراه با لوح فشرده 185000 تومان می باشد.

روش تهیه و خرید این کتابفیلم در تهران :
با شماره تلفن دفتر انتشارات88057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پیک (هزینه ارسال به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما کتابفیلم تقدیمتان می شود.

روش تهیه این کتابفیلم در سراسر کشور :

با شماره تلفن دفتر انتشارات 02188057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پست (هزینه پست به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما کتابفیلم تقدیمتان می شود.

مخاطب گرامی ، 

DVD همراه کتاب هدیه انتشارات است و شامل هیچگونه کارانتی نمی باشد.

 

 

ضمنا این DVD فقط در لپ تاپ  و کامپیوتر قابل اجرا است و در دستگاههای پلیر خانگی قابل مشاهده نمی باشد.

بنابر این در نصب این برنامه صبور بوده وپس از استفاده در صورت رضایتمندی این مجموعه را به دیگران نیز معرفی نمایید.


طریقه نصب برنامه نمایش فیلم آموزشی همراه کتاب :
ابتدا آنتی ویروس نصب بر روی رایانه را غیر فعال نموده (با کلیک راست روی نوار ابزارپایین سمت راست دسک تاپ وکلیک بر روی آیکون آنتی ویروس و زدن گزینه Disable ) برای مدت حداقل 4 ساعت ،سپس بر روی درایو دی وی دی کلیک کرده و با زدن گزینه Auto که دارای نشان مکعب قرمز رنگ است برنامه VLCرا نصب می نماییم .در صورت داشتن این نرم افزار ممکن است باز هم نیاز به نصب ورژن همراه این فیلم باشد. 
پس از نصب برنامه از آن خارج شده وهمه پنجره ها بسته و سپس مجددا برنامه VLC را باز کرده سپس از نوار ابزار بالا از قسمت File گزینه Open disk را انتخاب و فیلم Load میشود.

توضیحات :
1. در صورتی که DVD در داخل درایور است ولی گزینه 0 bytes... را نمایش می دهد، دلیل ظاهر شدن این گزینه فعال بودن آنتی ویروس است دراین حالت آنتی ویروس قفل برنامه را نشناخته واجازه اجرای برنامه را نمی دهد، برای رفع این مشکل باید آنتی ویروس غیر فعال شود.
2. در صورتی که DVD در داخل درایور، فاقد هر گونه حجم اطلاعات نمایش داده می شود، ناشی از ضعیف بودن Optic درایو دی وی دی سیستم است و باید از دی وی دی درایو اکسترنال و یا از رایانه دیگر استفاده شود.
ضعیف بودن Optic بر اثر کار زیاد و یا ازکیفیت پایین Optic می تواند باشد و دلیل نمایش فیلم های بدون قفل و یا قفل شکسته دلیل بر سلامت Optic نیست .
3.DVD های همراه کتاب با سیستم کارخانه ای Stamper در زمان ساخت DVD تولید شده و پس از تولید توسط لیزر دستگاه کنترل می شود بنا بر این در صورت عدم نمایش از سازگاری و Optic درایور سیستم خود اطمینان حاصل فرمایید وبا اطمینان اطلاعات بر روی DVD سیستم دیگری را برای نمایش انتخاب کرده یا از افراد متخصص برای نصب کمک بگیرید.
4. برنامه های Power DVD و WinDVD که به صورت اتوماتیک Load برنامه را انجام می دهند باعث باز شدن در درایور بعد از گذاشتن DVD در درایور می شوند ،چنانچه اگر این برنامه ها بر روی سیستم نصب است باید غیر فعال شوند و برای نمایش از برنامه VLC همراه فیلم استفاده شود.
5. بعضی از دستگاه های DVDPlayer خانگی که دارای Lock Reader هستند نیز می توانند این فیلم ها را نمایش دهند .