انتشارات پژواک آرمان
موسیقی

موسیقی آرام بخش تلفیق با صدای طبیعت

امروزه به دلیل تعدد عوامل استرس زا و کاهش توان مقابله افراد با آن نقش مخرب استرس در زندگی بیشتر خودنمایی میکند ، استرس پاسخ طبیعی بدن ما نسبت به تغییرات ناگهانی است و چنانچه استرس از حالت طبیعی و عادی خود خارج گردد عوارض جدی و گاه جبران ناپذیری را بر بدن ما ، زندگی ما، روابط و آینده ما می گذارد.
از این رو آگاهی از روشهای موثر برای مقابله با آن ضروری است و یکی از این روشهای قابل دسترس ، گوش سپردن به هر نوع موسیقی آرام بخش است.
از روزی که انسان به آوای طبیعت و صدای دلنواز پرندگان گوش سپرد ، موسیقی و تاثیرات قابل ملاحظه آن نیزدر زندگی نقش گرفت . موسیقی با انرژی زایی در بدن از طریق تاثیر بر نرونهای مغزی همانند حرکات ورزشی آرام بر تعداد تنفس و ضربان قلب اثر می گذارد.
همچنین برخی از روانپزشکان معتقدند که گوش دادن به موسیقی باعث ترشح اندورفین در بدن شده در نتیجه ، باعث کاهش تاثیرات منفی استرس می شود .
این مجموعه موسیقی آرام بخش همراه با تلفیق صدای طبیعت به منظور آرامش شما مخاطب عزیز تدوین شده است .


بهای هرحلقه سی دی موسیقی 15000تومان می باشد.

روش تهیه و خرید این محصول در تهران :

با شماره تلفن دفتر انتشارات88057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پیک (هزینه ارسال به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما تقدیمتان می شود.

روش تهیه این محصول در سراسر کشور :
با شماره تلفن دفتر انتشارات 02188057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پست (هزینه پست به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما تقدیمتان می شود.