انتشارات پژواک آرمان
موسیقی

موسیقی آرام بخش برای مادر(برای دوران بارداری و شیردهی)

 خانم های باردار ممکن است به دلایل مختلف دچار استرس شوند . میزان پایین استرس در دوران بارداری طبیعی است ، ولی اضطراب بیش از حد تاثیرات نامطلوبی بر مادر و جنین می گذارد ، بنابر این حفظ آرامش در این دوران از اهمیت بالایی برخوردار است .
مادر دراین دوران باید به تمام چیزهای خوبی که در انتظارش است بیاندیشد و در واقع باید دوران بارداریش را مدیریت نماید. گوش سپردن به موسیقی آرام یکی از راه هایی است که می تواند باعث حفظ آرامش و کاهش اضطراب و استرس در این دوران شود.
یک مطالعه علمی نشان داده ، خانم های بارداری که برای مدت دو هفته هر روز سی دقیقه موسیقی ملایم گوش داده اند، به طرز قابل توجهی از میزان استرس و اضطرابشان کاسته شده است.
موسیقی عامل بازدارنده ، ساده و کم هزینه برای کاهش استرس است .موسیقی ملایم ذهن را آرام نموده و همچنین بر روی سیستم عصبی تاثیر گذاشته ، تنفس را آرام کرده ضربان قلب را می آورد و بدن را در حالت آرامش نگه می دارد.
زمانی که ذهن و جسم احساس آرامش نماید ، استرس و افسردگی تا حد زیادی کاهش می یابد ، این موارد برای دوران پس از زایمان و شیردهی نیز تداوم دارد.

بهای هرحلقه سی دی موسیقی 15000 تومان می باشد.

روش تهیه و خرید این محصول در تهران :
با شماره تلفن دفتر انتشارات88057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پیک (هزینه ارسال به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما تقدیمتان می شود.

روش تهیه این محصول در سراسر کشور :
با شماره تلفن دفتر انتشارات 02188057900 تماس گرفته ، یا از طریق ارسال با پست (هزینه پست به عهده سفارش دهنده می باشد) و یا معرفی نزدیکترین نمایندگی نزدیک به محل سکونت شما تقدیمتان می شود.