انتشارات پژواک آرمان

درباره ما


تیم تولید پژواک آرمان از سال 1373 فعالیت مستمر خود را در حوزه اجتماعی- بهداشتی و با توجه به نیازهای مورد توجه ادارات تخصصی وزارت بهداشت در زمینه کتاب، بروشور، پمفلت، پوستر، بیلبورد و ... آغاز نموده که بخشی از آن قسمت فعالیت های جانبی سایت آرشیو شده است.
با مرور زمان و تأثیرگذاری مباحث آموزشی در پیشگیری و کاهش چالش ها وهمچنین مشکلات جاری سیستم بهداشتی، نیاز به سیستمی مستمر جهت تولید محصولات آموزشی منطبق با معیارها و استانداردهای ملی – بهداشتی کشور احساس گردید و در سال 1387 با همراهی کارشناسان علاقه مند، متعهد و مسئول ،تولید کتاب فیلم های آموزشی سلامت خانواده از دوران بارداری آغاز و تا امروز مرحله به مرحله تولید دیگر محصولات مورد نیاز جامعه ادامه دارد.
جذابیت، کیفیت، سادگی زبان علمی و کاربردی بودن متون و تصاویر این محصولات، در کنار قیمت بسیار مناسب و معیارهای متناسب با طبقه متوسط جامعه، چارچوب این پروژه های ماندگار را شکل می دهد و سعی می شود در فاصله زمانی دو تا سه ساله هر محصول تولیدی، بازنگری و منطبق با آخرین تحقیقات علمی و بهداشتی به روز شود.
تاکید گزاف وخارج از واقعیت نیست اگر گفته می شود در این دیدگاه ، سعی شده است به مخاطب و مصرف کننده این محصولات به عنوان متعالی ترین عنصر این سیستم نگریسته شود و محصولی ارائه شود که باعث آگاهی، توانمندی و تعالی کیفیت زندگی او شود. در این زنجیره عشق، همه از آنهایی که کار نوشتن، کارشناسی، تهیه متون و ترجمه و تحقیق، فیلم و عکس و گرافیک و چاپ و صحافی و تکثیر و معرفی و توزیع و... را بعهده دارند، به یک چیز مشترک اعتقاد دارند. این محصولات با عشق و اعتقاد و حداکثر تلاش در کیفیت تولید شده است و اگر بر مصرف کننده آن تأثیر مثبتی گذاشت ، شعار دانش یک مسئوولیت اجتماعی است ، به عینیت تحقق پیدا نموده است و تاثیر آن در جامعه آینده و نسل نوین کودکان ایران موثر و تاثیر گذار خواهد بود و با همین امید و عشق و اعتقاد رسالت تداوم این مسیر ناهموار و نامساعد سپری خواهد شد.

از جمله فعالیتهای انجام شده علاوه بر انتشار کتاب و مجلات و پوسترهای فرهنگی ،حضور در:
- جشنواره فیلم پلیس
- جشنواره فیلم شهر
- جشنواره فیلم آئینه (ویژه مبارزه با مواد مخدر )
- جشنواره فیلم ترافیک و رسانه
- جشنواره فیلم باران (ویژه آسیب های اجتماعی زنان )
- برنده جایزه ویژه و لوح تقدیر و تندیس طلایی بخش گرافیک جشنواره خورشید
- برگزیده دریافت جایزه ویژه و تندیس طلایی و لوح تقدیردر بخش خصوصی فعال در حوزه سلامت خانواده در سومین جشنواره رسانه های سلامت ودریافت عنوان حامی سلامت خانواده از این جشنواره می باشد.

فعالیتهای جنبی و آرشیوانتشارات :
طراحی گرافیک : (طراحی جلد کتاب و صفحه آرایی، مجله، پوستر، آرم وست اداری ، تبلیغات محیطی)
تولید فیلم : (تولید فیلم های مستند اجتماعی، هنری)
پوشش تصویری سمینارها و کنگره های علمی و آموزشی